Survival

( ilość produktów: 25 )

Survival

Survival: Przygotuj się na Przygodę z Wysyłkowo24!

Czy gotowy jesteś na niezapomniane przygody na świeżym powietrzu? Nasza kategoria Survival oferuje wszystko, czego potrzebujesz, by sprostać wyzwaniom natury i cieszyć się każdym momentem spędzonym na łonie przyrody. Znajdziesz tu niezbędne wyposażenie, które uczyni Twoje wyprawy bezpiecznymi i komfortowymi, niezależnie od warunków.

Palniki żarowe i zapalniczki

Niezawodne źródło ognia to podstawa każdej wyprawy survivalowej. W naszej ofercie znajdziesz palniki żarowe oraz zapalniczki, które sprawdzą się w trudnych warunkach pogodowych. Dzięki nim szybko przygotujesz ciepły posiłek lub rozpalisz ognisko, nawet w najbardziej wymagających okolicznościach.

Apteczka w torbie wojskowej

Bezpieczeństwo przede wszystkim! Nasze kompaktowe i dobrze wyposażone apteczki pomogą Ci w nagłych sytuacjach, zapewniając dostęp do podstawowych środków opatrunkowych i pierwszej pomocy. Idealnie spakowane w formie plecaka wojskowego, aby być zawsze przygotowanym na niespodziewane wypadki.

Latarki

Światło to kluczowy element każdej wyprawy. Wybierz z naszej kolekcji latarki, które zapewnią Ci jasne i niezawodne oświetlenie. Mamy latarki ręczne, czołowe, a także kompaktowe modele, które łatwo zmieścisz w kieszeni czy plecaku.

Maty piknikowe

Wygodne maty piknikowe są niezastąpione podczas odpoczynku na łonie natury. Nasze maty są lekkie, łatwe do przenoszenia i doskonale izolują od wilgoci, zapewniając komfort nawet na nierównym terenie.

Bidony na wodę

Nawodnienie jest kluczowe podczas każdej wyprawy. Oferujemy bidony na wodę, które zachowają świeżość napojów nawet w trdunych warunkach. Nasze modele są ergonomiczne i łatwe do przenoszenia, co czyni je idealnym towarzyszem w podróży.

Prysznic solarny

Zadbaj o higienę, nawet będąc z dala od cywilizacji. Nasze prysznice solarne pozwolą Ci cieszyć się ciepłą wodą, korzystając z energii słonecznej. Lekkie i kompaktowe, idealne na biwak, kemping lub długie wędrówki.

Gotowy na przygodę? Uprawiasz Bushcraft?
Przygotuj się na każdą sytuację z naszym wyposażeniem survivalowym. Dzięki Wysyłkowo24 Twoje wyprawy staną się bezpieczne, komfortowe i pełne wrażeń. Niezależnie od tego, czy planujesz krótki wypad na łono natury, czy długą ekspedycję, mamy wszystko, czego potrzebujesz, by cieszyć się każdym momentem spędzonym na świeżym powietrzu.

Odkryj pełnię przygody z naszymi produktami survivalowymi!

Przedziały cenowe
Zaufane Opinie IdoSell
4.61 / 5.00 255 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2023-04-09
Super. Polecam.
2023-04-04
Wszystko w porządku.
pixel