Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Odgrywanie ról

( ilość produktów: 6 )

Odgrywanie ról
W tej kategorii znajdziesz różnorodne zabawki, które pozwalają dzieciom wcielić się w różne role i odgrywać różne sytuacje. Zabawki te rozwijają wyobraźnię dziecka i uczą empatii oraz umiejętności rozwiązywania problemów.

W naszym sklepie oferujemy m.in. zestawy zabawek medycznych, które pozwalają dziecku wcielić się w rolę lekarza i udawać, że bada i leczy pacjentów. Dziecko może ćwiczyć umiejętności diagnozowania, uczyć się nazw narzędzi medycznych i ćwiczyć związane z tym gesty.

Znajdziesz tu także zestawy kuchenne, które pozwalają dziecku udawać, że gotuje i serwuje posiłki. Takie zabawki rozwijają zdolności manualne i zachęcają do nauki, jak działa kuchnia.

W naszej ofercie mamy również zestawy narzędziowe, które pozwalają dziecku odgrywać rolę majsterkowicza i naprawiać różne rzeczy. Dziecko uczy się, jak działa narzędzie i jakie ma zastosowanie, co rozwija jego zdolności manualne i logiczne myślenie.

Zabawki do odgrywania ról są doskonałym sposobem na rozwijanie wyobraźni i umiejętności społecznych u dzieci. Dziecko uczy się współpracy, empatii, a także rozwija kreatywność i wyobraźnię. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą i wybrania odpowiedniej zabawki dla swojego dziecka.

Przedziały cenowe
Zaufane Opinie IdoSell
4.61 / 5.00 255 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2023-04-19
Wszystko na piatke
2023-04-05
Szybko ,sprawnie. Ekspresowa wysyłko.
pixel