Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Zabawki antystresowe

( ilość produktów: 50 )

Zabawki antystresowe
Zabawki antystresowe to idealne rozwiązanie dla osób, które potrzebują relaksu i oderwania się od codziennych problemów. W naszej ofercie znajdziesz szeroką gamę zabawek antystresowych, które pomogą Ci się zrelaksować i zebrać myśli.

Rurki antystresowe to zabawki, które możesz zacisnąć i rozciągać w dowolny sposób. Są świetnym narzędziem, które pozwala na wyrażanie emocji, zmniejszenie stresu i poprawę samopoczucia. Gniotki to kolejna popularna zabawka antystresowa, która pozwala na uwalnianie napięcia poprzez zgniatanie jej w dłoni.

Kostki nieskończoności to zabawki, które składają się z kilku elementów, które można obracać i układać w różne kształty. Magic Cube to zbliżona forma kostki Rubika, która jest świetnym sposobem na poprawę koncentracji i logicznego myślenia. Zabawki POP IT! to ostatni hit na rynku, które pozwalają na wciśnięcie małych guzików i wyciszenie się.

SQUISHY to miękkie, delikatne zabawki w kształcie zwierzątek lub innych postaci, które pozwalają na uwalnianie stresu poprzez ściskanie i zgniatanie. Fidget Spinner to zabawka, która została wymyślona w celu pomocy osobom z ADHD, ale znalazła swoich zwolenników wśród wielu innych osób. SIMPLE DIMPLE to zabawka antystresowa, która składa się z dwóch wypustek, które można ścisnąć w dłoni.

Zabawki antystresowe to idealny sposób na relaks i oderwanie się od codziennych problemów.

Przedziały cenowe
Zaufane Opinie IdoSell
4.61 / 5.00 255 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2023-04-19
Wszystko na piatke
2023-04-09
Super. Polecam.
pixel